Oferta ślubna

Agencja Fotograficzna PSTRYK.info

Fotografia ślubna to podstawa działalności AF PSTRYK.info. Stanowi 80% realizacji komercyjnych. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do jakości usługi fotoreportażu ślubnego oraz do relacji z parą młodą jak i innymi gośćmi weselnymi, która staramy się tworzyć na zasadzie „friendly talks” zmierzając tym do fajnego, swobodnego i naturalnego otwarcia się na obiektywy.

Nie dzielimy usługi reportażu ślubnego na pakiety różnego rodzaju. W naszym zamierzeniu jest dawanie parom młodym takich samych warunków realizacji i zakresu. Zawsze więc realizujemy pełen reportaż towarzyszący (nasze wewnętrzne wymyślone określenie icon smile Oferta ślubna ).
Reportaż towarzyszący to bycie pod ręką pary młodej (szczególnie panny młodej) przez całą sobotę reportażową. Nie ma większego znaczenia czy zaczynamy pracę od godziny 8 rano czy od 10ej czy dalej. Naszą intencją jest pokazanie nie tylko samej uroczystości ale całej jej otoczki, która jest równie interesująca w sensie obrazów jakie mogą powstać. Ewaluacja Pani X w kierunku panny młodej X , a więc etap fryzjera, wizażu, całej domowej zawieruchy, którą nazywam R.R. (relacje rodzinne) wraz z ubieraniem stanowi świetny zbiór okazji do otrzymania bardziej lub mniej, raczej mniej :), poważnych zdjęć, ale nadal emocjonalnych i pamiątkowych.
Kościół na reportażu stanowi pewien szablon i klasykę realizacji. Z racji obrządku liturgicznego, powagi miejsca i szacunku do religii kadry „kościelne” są stonowane.
Przyjęcie weselne realizujemy w myśl zasady „polowania na kadr” (kolejny nasz słowotwórczy wymysł). Każdy dobry fotoreporter szuka najbardziej trafnych tematycznie kadrów, pełnych emocji, radości ale i twarzy, sytuacji i relacji. Nikt nie zastanawia się jak dużo strzałów migawki wykonuje się w takiej akcji. Przyjęcie weselne zasadniczo realizowane jest do godziny 1.30/2.00 w nocy. Aczkolwiek, jeżeli dzieje się jeszcze coś wartego uwiecznienia, coś co jest odwrotne do wysokiej powtarzalności kadrów o tej porze, wówczas bez żadnych dopłat reportaż realizowany jest dalej.
Zdjęcia sesyjne realizujemy w 99% w odrębny dzień. Sesja ślubna może trwać 2-3 godziny, ale możemy spędzić na niej i 6-8 godzin. Nie limitujemy ilości kadrów z sesji ani jej czasu trwania. Naszą intencją i w przypadku reportażu i w przypadku sesji jest uzyskanie materiału satysfakcjonującego nas i parę młodą. Z natury jesteśmy leniwi i nie wybieramy parom młodym 200-300 zdjęć z całego materiału.   Wybieranie z całości materiału pakietu zdjęć i zastanawianie się czy może to będzie lepsze dla młodych czy może to itd., byłoby dla nas katorgą icon smile Oferta ślubna Nie odzieramy więc pary młodej z materiału. Jesteśmy ekipą, która oddaje pełen obrobiony  materiał zdjęciowy.
Nie istnieje u nas nic takiego jak stała cena realizacji reportażu. Każdy jest bowiem inny, w innym miejscu kraju a czasami Europy, wymagający różnych środków i kosztów jego realizacji.

 

UWAGA – zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia umów w przypadku uchybienia terminowi wpłaty zadatku (7 dni od daty wezwania).

logo2ars Oferta ślubna

 

Dodaj komentarz