PSTRYK.info Fotografia

fotografia ślubna - strona agencji fotograficznej PSTRYK.info

Oferta ślubna

Fotografia ślubna to podstawa działalności AF PSTRYK.info. Stanowi 80% realizacji komercyjnych. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do jakości usługi fotoreportażu ślubnego oraz do relacji z parą młodą jak i innymi gośćmi weselnymi, która staramy się tworzyć na zasadzie „friendly talks” zmierzając tym do fajnego, swobodnego i naturalnego otwarcia się na obiektywy.

Fotoreportaż ślubny może rozpoczynać swój bieg już od godzin porannych. Uwielbiam fotografować Was moi kochani w sytuacjach prywatnych, cywilnych. Życia codziennego, tych chwil przed wielkim wydarzeniem, które będzie za chwilę przed nami. To są właśnie te momenty, gdy ubranie sukni ślubnej, garnituru i wizja tego co będzie dalej rozpromienia Was i sprawia, że emocje uwieczniane przeze mnie na fotografiach są prawdziwe spontaniczne, nostalgiczne i czasami zaskakujące Was samych.
Wszystko zaczyna się już w salonie kosmetycznym. Niekiedy również wcześniej – w salonie fryzjerskim. Wielka przemiana. Czas adaptacji i przyzwyczajenia się do takiego wszędobylskiego mnie 🙂 Rozładowuję stres. Wspieram. Podpowiadam. Czyniąc ze wszystkiego pamiątki na obrazkach.

Ceremonia zaślubin jest momentem kluczowym Waszego dnia. To tutaj zmienia się wszystko. To jak na siebie będziecie patrzeć przez kolejne lata życia razem. Pada obietnica wierności. W takim momencie nie może zabraknąć ważnych strategicznych kadrów. To etap, w którym moje skupienie na Was i tym co się dzieje jest maksymalne. Pokazuję wtedy nie tylko Was, ale również osoby bliskie Wam, które podobnie jak Wy przeżywają te chwile pełne emocji razem z Wami. Czasami wycierając łzę wzruszenia, czasami śmiejąc się ciesząc Waszym szczęściem. Rodzice, seniorzy rodzin i bliscy Wam. Ich też dotyka ta chwila. Napięcie opada odrobinę, gdy wychodzimy wszyscy z kościoła. Dominuje radość. Szczęście. Przed życzeniami, które najczęściej odbywają się przy kościele, organizuję wykonanie zdjęcia grupowego. To doskonała pamiątka wszystkich Waszych świadków tego co się właśnie dokonało. Posiadam oczywiście ważną licencję na fotografowanie w obiektach sakralnych. Zwyczajowo okazuję ją prowadzącemu celebrantowi przed mszą zaślubin. W kościele pracuję bez używania lamp błyskowych.

Przyjęcie weselne jest absolutnym żywiołem. Czasami niekontrolowanym. To erupcja energetycznej siły taneczno-towarzyskiej. Dzieje się dużo, mocno, kolorowo, czasami nostalgicznie i czarnobiało. Mój styl podglądania Was i Waszych gości tutaj podlega co chwilę zmianom. Nie chcę być przecież tylko biernym obserwatorem wydarzeń. Czasami kieruję w dość zawoalowany sposób przebiegiem akcji pchając ją tam gdzie oczekuję mieć przyjemne obrazki a Wy miłe wspomnienia. Podglądactwo tutaj zmienia się czasami w regularne zdjęcia Was z ważnymi Wam osobami. To żaden problem wykonać oprócz czystego reportażu również tradycyjne ustawki fotograficzne. To w końcu ja jestem dla Was a nie odwrotnie. Zakres dokumentowania tego etapu jest na tyle kompletny, że trudno aby w materiale z sali weselnej nie było jakiegoś z Waszych gości.
Na sali weselnej pracuję do godziny 1.00.
Sesja ślubna nie mieści się w zakresie fotoreportażu. W opozycji do niego tutaj wszystko co ma być w kadrze możemy kontrolować. Realizacja sesji zdjęciowej jest pełna zabawy i swobody. Tu nie chodzi i ja nie oczekuję tego, abyście Wy jako Para Młoda trwali nieruchomo w zadanych pozycjach. Nic z tych rzeczy. 🙂 Wszystko odbywa się naturalnie, podczas spacerów, przytuleń, wariacji i luźnych chwil. Uwielbiam ruch “modeli” na sesji. To nic innego jak bardziej kontrolowane podglądanie Waszej miłości. Jak się nią obdarzacie, jak się o siebie troszczycie, przytulacie. Unikam infantylizacji. Uwielbiam fabularyzację sesji. Mogę jechać na zdjęcia sesyjne z Wami wszędzie…lub prawie wszędzie 🙂 Od Gdyni po Zakopane, od Warszawy po Kraków przez Lublin. Jeżeli macie takie marzenia jestem gotów wybrać się na zdjęcia również dalej. Od Wenecji (IT) , przez Budapeszt (HU), Rjekę (CRO), Wiedeń, Pragę itp. To tylko kwestia czasu i organizacji. Sesja ślubna jest kluczowym elementem wypełniającym fotoksiążkę.

Klienci dostają materiał zdjęciowy pełny na personalizowanym pendrive-boxie, fotoksiążkę (ustalaną w trakcie umowy), pakiet odbitek kontrolnych, ramkę, slideshow set.

ZAPRASZAMY NA FACEBOOK.COM/PSTRYK.info

UWAGA – zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia umów w przypadku uchybienia terminowi wpłaty zadatku (14 dni od daty wezwania).

logo2ars Oferta ślubna

You must be logged in to post a comment.