Oferta ślubna

Fotografia ślubna to podstawa działalności AF PSTRYK.info. Stanowi 80% realizacji komercyjnych. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do jakości usługi fotoreportażu ślubnego oraz do relacji z parą młodą jak i innymi gośćmi weselnymi, która staramy się tworzyć na zasadzie „friendly talks” zmierzając tym do fajnego, swobodnego i naturalnego otwarcia się na obiektywy.

Nie dzielimy usługi reportażu ślubnego na pakiety różnego rodzaju. W naszym zamierzeniu jest dawanie parom młodym takich samych warunków realizacji i zakresu. Zawsze więc realizujemy pełen reportaż towarzyszący (nasze wewnętrzne wymyślone określenie 🙂 ).
Reportaż towarzyszący to bycie pod ręką pary młodej (szczególnie panny młodej) przez całą sobotę reportażową. Nie ma większego znaczenia czy zaczynamy pracę od godziny 8 rano czy od 10ej czy dalej. Naszą intencją jest pokazanie nie tylko samej uroczystości ale całej jej otoczki, która jest równie interesująca w sensie obrazów jakie mogą powstać. Ewaluacja Pani X w kierunku panny młodej X , a więc etap fryzjera, wizażu, całej domowej zawieruchy, którą nazywam R.R. (relacje rodzinne) wraz z ubieraniem stanowi świetny zbiór okazji do otrzymania bardziej lub mniej, raczej mniej :), poważnych zdjęć, ale nadal emocjonalnych i pamiątkowych.
Kościół na reportażu stanowi pewien szablon i klasykę realizacji. Z racji obrządku liturgicznego, powagi miejsca i szacunku do religii kadry „kościelne” są stonowane.
Przyjęcie weselne realizujemy w myśl zasady „polowania na kadr” (kolejny nasz słowotwórczy wymysł). Każdy dobry fotoreporter szuka najbardziej trafnych tematycznie kadrów, pełnych emocji, radości ale i twarzy, sytuacji i relacji. Nikt nie zastanawia się jak dużo strzałów migawki wykonuje się w takiej akcji. Przyjęcie weselne zasadniczo realizowane jest do godziny 1.30/2.00 w nocy. Aczkolwiek, jeżeli dzieje się jeszcze coś wartego uwiecznienia, coś co jest odwrotne do wysokiej powtarzalności kadrów o tej porze, wówczas bez żadnych dopłat reportaż realizowany jest dalej.
Zdjęcia sesyjne realizujemy w 99% w odrębny dzień. Sesja ślubna może trwać 2-3 godziny, ale możemy spędzić na niej i 6-8 godzin. Nie limitujemy ilości kadrów z sesji ani jej czasu trwania. Naszą intencją i w przypadku reportażu i w przypadku sesji jest uzyskanie materiału satysfakcjonującego nas i parę młodą. Z natury jesteśmy leniwi i nie wybieramy parom młodym 200 zdjęć z całego materiału.   Wybieranie z całości materiału pakietu zdjęć i zastanawianie się czy może to będzie lepsze dla młodych czy może to itd., byłoby dla nas katorgą 🙂 Nie odzieramy więc pary młodej z materiału. Jesteśmy ekipą, która oddaje pełen materiał zdjęciowy. Nie znaczy, że są tego ogromne ilości, ale jest więcej niż te 200-300 🙂  Nie mamy po prostu czasu na bawienie się i wybieranie iluś-dziesiąt-set zdjęć, skoro i tak wszystko musimy obrobić bardziej lub mniej intensywnie.
Nie istnieje u nas nic takiego jak stała cena realizacji reportażu. mapa online Każdy jest bowiem inny, w innym miejscu, wymagający różnych środków. Aczkolwiek koszt realizacji poszczególnych reportaży nie przekracza wahnięcia 10%.  Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

ZAPRASZAMY NA FACEBOOK.COM/PSTRYK.info