Arkadiusz Pękalski (ArS)

Rocznik tak odległy, że dzisiejsze fmodelki nie wiedzą kto to był Miś Uszatek. A ja wiem. 🙂
Moja przygoda z fotografią wystartowała w 2005 roku a bardziej poważnie pod koniec 2006 roku, gdy to zdesperowany i podbudowany wygraną w konkursie fotograficznym w Magazynie ZOOM postanowiłem przycisnąć parę znajomych i niecnie je wykorzystać jako obiekty pozujące.
Lubię focić analogami. Jedyny problem to taki, że często gubię negatywy potem 🙂 Zasadniczo jednak trzymam się cyfrowego standardu systemu Nikon.
Nie fotografuję architektury i pejzaży. Nie czuję tego tak mocno jak sytuacje, w których ubieram w fabułę lub wizerunek ludzi. Ponadto, piękno człowieka mija dużo szybciej niż piękno krajobrazu, który jest powtarzalny i piękno architektury, która przetrwa każdego człowieka.
Mam nadzieję, że przeglądając tą stronę natraficie chociaż na kilka kadrów, których widok ujmie Wasze oczy ciekawością lub serca szybszym biciem.  O ile motto przyświecające profilom komercyjnym brzmi „Tworzymy z pasją…” tak tutaj, na prywatnej stronie mojej pozaślubno-reportażowej działalności fotograficznej przyświeca mi zdanie w brzmieniu : „Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem.”

 

Lubię ludzi.

🙂

Życzę Wam fajnych wrażeń.

Arkadiusz ArS Pękalski

ARS_9280s

10923239_896892707010223_8597894366542501667_n

[Fotograficzne dzieje czyli zza kulis spojrzenia…]

Sponsors

  • Fotografia sesyjna, ślubna, reportażowa i portretu
  • PSTRYK.info Agencja Fotograficzna
  • Studio104.pl
  • FPFS